מי אנחנו?

בכל שנותיי, החל מילדות ועד היום, ליוו אותי חברים ההולכים על ארבע.
עם השנים גם הבנתי שאין תחליף לריגוש, האהבה, הסיפוק והנחמה שביחסים שבין אדם לכלבו.

לאחר השירות הצבאי גרתי מספר שנים בקנדה שבהן לקחתי חלק בלימודי כלבנות ואילוף בבית הספר "Kayenna Training Academy" לאחר שסיימתי את הלימודים, חזרתי ארצה היישר אל מעוז הכלבים הישראלי, הלא היא העיר תל אביב.
בתור תל אביבית מצויה נשאבתי למסלול קריירה תובעני שלא הותיר זמן רב פנוי, בטח שלא לחבר על ארבע. ולמרות זאת, במעט הזמן שנשאר, הצלחתי להכיר את בן זוגי.
גם עם המעבר לעיר הגדולה וקריירה חדשה התשוקה לכלבים לא פסקה לבעור בי. החל מילדות עשירה באהבה אין סופית של פונצ'י וצופי שהיו לי למשפחה וכתף תומכת ועד לליטוף של כלב שעובר על פניי ברחוב ומלווה את בעליו במבט של הערצה. אך מי כמונו יודע… קריירה עמוסה שמותירה מעט זמן פנוי גם תותיר מעט זמן פנוי למי שאנחנו כל עולמם. 

החלום של הליקוק האוהב ללא הפשרות או הקפיצה המשתוללת כשאת חוזרת הביתה, אפילו כשיצאת לכמה דקות, היה נראה רחוק מתמיד… סטיב ג'ובס אמר פעם ש"הזמן שלנו מוגבל, אז אל תבזבזו אותו בלחיות חיים של מישהו אחר" וכך, ביום בהיר אחד, החלטתי לעזוב את עבודתי, להחליף מקצוע ולצאת לדרך עצמאית וחדשה.

פתאום יש יותר זמן בבית, יותר זמן פנוי וגם יותר זמן לבד, והתשוקה לכלב, היא עדיין שם. מי שזיהה את הכמיהה הזו שלי היה בן זוגי שהחליט להפתיע אותי יום אחד עם צ'יקה, גורת זאב שננטשה. אושר צרוף שאין לתאר במילים, ואהבה, כמה אהבה..!

צ'יקה נתנה לי את ההשראה לחזור ולעסוק בתחום הכלבנות ואף הביאה אותי למסקנה שכלבים לא חייבים לבלות את מרבית היום לבדם בבית. כך הקמתי חברה להולכת כלבים בתל אביב שבהשראתה נולד הרעיון להקים מתחם מקצועי לכלבים שייתן מענה לצרכים הפיזיים, הרגשיים והחברתיים של הכלבים שלנו ומאידך, ייתן תחושת רוגע וסיפוק לנו, לבעלים.

אני וצ'יקה מזמינות אתכן להכיר את המתחם המקצועי החדש לטיפול בכלבים של תל אביב- iDogTLV בו תוכלו למצוא קייטנה לכלבים, מתחם ספא וטיפוח לכלבים, חנות איכות למזון וציוד, חוגים, אילוף ועוד. 

נתראה בקייטנה! שחף וצ'יקה (;

Shahaf and Chica on a walk

תפריט נגישות

Open chat
שלום ותודה שפנית למתחם הכלבים של תל אביב,
כיצד נוכל לעזור?